Vištienos giroskopinės mitybos informacija

Su vištienos ir daržovių deriniu, vištienos giroskopai sudaro sveiką maistą ant kojos. Nors bendras kalorijų ir maistinių medžiagų kiekis priklauso nuo naudojamų ingredientų tipo ir kiekio, tipiškas vištienos giroskopas yra geras skaidulų, baltymų, vitaminų B, vitamino A ir kalcio šaltinis. Geriausia yra tai, kad galite mėgautis savo sumuštiniais ir gauti visas maistines medžiagas apie 349 kalorijas.

Vienam vištienos giroskopui reikia apie 1/2 puodelio smulkintos arba susmulkintos vištienos krūtinės. Ši suma yra 22 gramai baltymų, arba maždaug pusė 46 gramų moterų reikalinga kasdien, o 39 proc. Reikalauja 56 gramų vyrų. Vištiena taip pat yra geras vitamino B-6 ir vitamino B-12 šaltinis. Vitaminas B-6 yra būtinas neurotransmiterių gamybai. Vitaminas B-12 užtikrina, kad turite sveikas raudonųjų kraujo kūnelių, o abu vitaminai palaiko jūsų medžiagų apykaitą.

Keturios daržovės, dažniausiai įtrauktos į giroskopą, yra agurkai, pomidorai, svogūnai ir salotos. Jei naudojate vieną didelę pomidorų gabalėlio dalį, du lapus iš žalių salotų, vieną skalūną ir apie 1/4 puodelio susmulkintų agurkų, gausite 2 gramus skaidulų, ne mažiau kaip 15 procentų RDA vitamino C ir gerokai daugiau nei Visos dienos RDA vitamino A. Žaliosios salotos vienintelis prisideda prie didžiojo vitamino A kiekio, o pomidorai, salotos ir scallions tiekia vienodus vitamino C kiekius.

Viena didžioji kieta kieta pita kišenė tiekia 35 gramus angliavandenių ir padidina B vitaminus, nes tai yra geras tiamino, niacino ir vitamino B-6 šaltinis. Taip pat gausite 11 proc. Geležies dienos vertės, atsižvelgiant į tai, kad kasdien suvartos 2 000 kalorijų. Kol pasirinksite visą kviečių pitą, gausite 5 g pluošto. Jei pageidaujate baltųjų pita duonos, gausite tiek pat vitaminų, kiek tik 1 g pluošto.

Galite naudoti paruoštą, mažai riebalų agurkų ar rabarų padažą, bet lengvai užsigerti giroskopu, derinant paprastą jogurtą su česnakais, citrinų sulčių ir susmulkintų šviežių krapų arba tarkuotų agurkų. Vienoje porcijoje jūs gausite tik išmatuojamą maistinių medžiagų kiekį iš jogurto. Ketvirtadalis puodelio paprastojo jogurto sudaro 112 miligramų kalcio arba 11 procentų rekomenduojamos 1000 miligramų mitybos normos. Jis taip pat prideda daugiau baltymų ir pakankamai vitamino B-12, kad padvigubėtų sumuštinį.

Lean Chicken

Maistinės daržovės

Fiber-Rich Pita Bread

Sveikas apsirengimas