Šalutinių opos, išskyrus herpes, priežastys

Apžvalga

“Fitzpatrickio dermatologija bendroje medicinoje” paaiškina, kad daugiau kaip 90 proc. Žmonių ilgainiui įgyja herpes simplex virusą, kuris sukelia šaltkrėtis. Maždaug 60 proc. Simptomų yra tokie lengvi, kad jie nepripažįstami kaip šaltos opos. Likę 30 proc. Patyrė pažeidimus, kurie klasikiniu požiūriu vadinami šaltkrėčiais. Pagrindinės savybės gali padėti pacientams išskirti herpesą ir kitų šalutinių žarnų priežastis, išskyrus herpesą.

Karpos

Nacionalinis dantų ir kraniofakalinių tyrimų institutas teigia, kad daugiau kaip 100 žmonių papilomos viruso virusų, virusų, sukeliančių daugumą karpų, buvo nustatyti nuo 2010 m. Tik burnoje ir lūpose. Paprastai būklė būna vaikams, kurie virusą perduoda į burną ir lūpas, kai jie kramtyti arba čiulpti ant karpų ant rankų. Suaugusieji su burnos karpomis dažniausiai juos įgyja per žodinį bendravimą su asmeniu, kuris turi lytinių organų ar analinių karpos. Kai kurias infekcijas plinta žmonės, kurie patys yra besimptomiai. Remiantis Nacionaliniais dantų ir kraniofakalinių tyrimų institutų duomenimis, šaltojo opos paprastai išsiskiria savaime per 10-14 dienų, o karpos užima 1 ar 2 metus.

Aphthous ulcers

Bendrosios odontologijos akademija teigia, kad ši vieta yra raktas, skiriantis atopines opos, taip pat žinomas kaip kaklo opos ir šaltkrėtis. Aklinė opa yra tik burnoje. Priešingai, pagal 2008 m. Birželio 9 d. “Vidinės medicinos archyvų” leidimą tik 5 proc. Šaltųjų opos išsivysto burnoje. Amerikos dantų asociacija sako, kad aptazinių opų priežastis išlieka silpna, o tai rodo imuninės sistemos problemas, virusus ir bakterines infekcijas. Panašiai kaip šaltos opos, apatinės opos paprastai išsivysto savaime per 1-2 savaites.

Vėjaraupiai

2010 m. “Dabartinės diagnozės ir gydymo” leidimas paaiškina, kad mažai žinomas vėjaraupių viruso, kuris sukelia vėjaraupius, pavadinimas yra žmogaus herpeso virusas 3. Herpes simplex virusai 1 ir 2, virusai, paprastai vadinami “herpesu”. Atstovauti pirmuosius du šeimos narius. Kaip ir herpes, varicella-zoster gamina pūsleles ir opos, kurios paprastai išsiskiria savaime per 1-2 savaites. Panašiai kaip herpeso liga dažniausiai atsiranda ant veido ir burnos. Skirtingai nuo herpeso, jie greičiau išplito į nugarą, pilvą, rankas ir kojas – vietose, kuriose retai pastebimi šaltos opos. Be to, skirtingai nuo herpeso, viščiukų raupsai beveik niekada neatitinka daugiau nei vieną kartą. Pasak Nacionalinio dantų ir skausmo tyrimų instituto, nuo 20 iki 40 procentų žmonių, sergančių šaltkrėčiais, pasitaiko nuolatinių protrūkių.