Ląstelių druskų nauda

Apžvalga

Kad jūsų kūnas tinkamai veiktų, jūsų organizmui reikia subalansuoto mineralo lygio. Straipsnyje “Gydymas su gamta: žemės druskos” dr. Stephenas Byrnesas, Natūraliosios terapijos akademijos įkūrėjas ir direktorius sako: “Gerai maitinamos ląstelės yra nepralaidžios atakuoti, nes jos optimaliai įsisavina visas maistines medžiagas ir optimaliai išskiria visas Atliekos “. Remdamasis originaliu dr. William Scheuesslerio darbu, Byrnes rekomenduoja naudoti 12 ląstelių druskas, kurias Scheuessler atrado, kad gydytų nepalankias sveikatos būklę ir išvengtų mineralinių medžiagų trūkumo. Kaip gyvybingas homeopatinis gydymas, kuris yra alternatyva tradiciniams mineralams papildyti, ląsos druskos suteikia daugybę svarbių su sveikata susijusių privalumų, dėl kurių verta apsvarstyti.

Kalcio ląstelių sultys

Kalcio ląstelių druskos ypač naudingos jūsų kaulams, dantims ir odai. Pasak “Elixirs.com” svetainės, kalcio fosfatas ir kalcio fluoridas yra atsakingi už sveikų kaulų auginimą ir kaulų bei dantų paviršių stiprinimą. Taip pat kalcio sulfatas yra būtinas švytėjimui, sveikai odai naudojamas mineralas. Reguliariai naudojant kalcio ląstelių druskas, reguliuojant kalcio trūkumus, atsiras skausmas, susijęs su bloga kaulų sveikatos būkle, užkirsti kelią dantų skausmui ir padeda užkirsti kelią odos ligoms, tokioms kaip spuogai ir varikoze.

Kalio ląstelių sultys

Kalio chloridas, kalio fosfatas ir kalio sulfatas yra kalio ląstelių druskos. Pasak “Elixirs.com”, kalio ląstelių druskos labiausiai naudingos jūsų emocinei gerovei. Kai kurios jų teikiamos naudos yra nuovargio, dirglumo ir nervingumo šalinimas. Kalio ląstelių druskos taip pat prisideda prie atminties pagerėjimo ir padidėjusios energijos. Be to, kalio ląstelių druskos yra ypač naudingos uždegimo ir infekcijų gydymui, sako Byrnesas.

Natrio ląstelių sultys

Natrio ląstelių druskos yra natrio chloridas, natrio fosfatas ir natrio sulfatas. Pagrindinė nauda, ​​kurią siūlo natrio ląstelių druskos, yra jų sugebėjimas subalansuoti skysčius organizme ir išvengti vandens susilaikymo. Byrnes nurodo natrio chlorido ir natrio sulfato kaip du puikius mineralus, skirtus edemai išspręsti. Be to, natrio ląstelių druskos padeda užkirsti kelią virškinimo sutrikimų įvairovei, įskaitant viduriavimą, dujų ir parazitinės infekcijos. Jie taip pat naudingi migrenos galvos skausmui ir astmai užkirsti.

Fermentinis fosfatas, magnio fosfatas, silicio dioksidas

Fermento fosfatas, magnio fosfatas ir silicio dioksidas sudaro paskutines tris ląstelių druskas. Su kiekviena iš jų yra keletas naudos sveikatai. Fermento fosfatas ypač naudingas uždegimo ir infekcijos prevencijai ir gydymui, sako Byrnesas. Jis taip pat nurodo magnio fosfatą kaip veiksmingą agentą raumenų mėšlungio ir skausmo gydymui. Galiausiai tinkamas silicio dioksidas pagerins odos ir plaukų išvaizdą, taip pat palengvins sužalojimų ir žaizdų gijimą.

Be daugelio naudos sveikatai, ląstelių druskos yra idealus gydymas, jei esate susirūpinę dėl virškinimo komplikacijų. Ląstelių druskos paimamos granulių pavidalu ir leidžiamos ištirpinti po liežuviu. Pasak “Elixirs.com”, druskos yra greitai absorbuojamos. Ląstelių druskoms nereikalingas papildomas virškinimo sutrikimas, taigi jie yra saugūs žmonėms, kurie dažnai patiria skrandžio sutrikimus ar virškinimą. Be to, nėra perdozavimo pavojaus. Per daug tam tikrų mineralų gali sukelti virškinimo trakto komplikacijas, tokias kaip vidurių užkietėjimas ar viduriavimas. Tai dažna mineralinių papildų problema. Kadangi ląstelių druskos yra skiriamos homeopatiniu būdu, tol, kol laikosi tinkamo naudojimo nurodymų, negalima per daug nuveikti.

Lengva asimiliacija