Lapuočių šaknies šalutiniai poveikiai

Apžvalga

Dobilo šaknys yra natūralus papildas, gautas iš piktžolių, vadinamų Arctium lappa, šaknų. Šis papildas gali būti vartojamas per burną, kad būtų lengviau išvalyti toksinus iš savo kraujo krešėjimo arba lokaliai gydyti uždegimines odos ligas, tokias kaip egzema ar psoriazė, aiškina Mičigano sveikatos sistemos universitetas. Prieš pradėdami naudoti tokio tipo dozę, pasitarkite su savo gydytoju apie varnalėno šaknį ir galimą šalutinį poveikį.

Neigiamas poveikis

Vaismedžio šaknies vartojimas paprastai nesukelia pastebimų šalutinių poveikių. Jei, gydant šį priedą, kyla kokių nors neįprastų sveikatos problemų, pasitarkite su gydytoju, kad galėtumėte tolesnį įvertinimą ir rūpestį.

Alerginė reakcija

Žmonės, kurie yra alergiški tam tikriems augalams, pvz., Ragavamzdžiui, gurmanams ar chrizantemoms, taip pat gali būti alergiški varnalėnų šaknims, įspėja Merilendo universiteto Medicinos Centras. Netinkamas šio papildo vartojimas esant padidėjusio jautrumo žmonėms gali sukelti galimą gyvybei pavojingą alerginę reakciją, vadinamą anafilaksija. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškia alerginės reakcijos simptomai, pvz., Dilgėlinė, dusulys, rijimo sunkumas, veido patinimas, silpnumas ar galvos svaigimas.

Dobilo šaknų arbatos apsinuodijimas

Jei vartojate varnalmedžių šaknį kaip arbatos tinktūrą, gali kilti pavojus, kad bus atsiras atspalvio šaknies arbata. Šis šalutinis poveikis pasireiškia retai, tačiau jis gali sukelti traukulius, paraudimą, burnos džiūvimą, odos bėrimą, blogą koordinavimą, mieguistumą, neramumą, regos sutrikimus, galvos skausmą, neryžtą ar netinkamą kalbą ar karščiavimą. Nedelsdami pasitarkite su savo gydytoju, jei pasireiškė vienas ar daugiau iš šių šalutinių reiškinių po valgomųjų šakniagumbių šaknies arbatos.