Lagaminų apsaugos nuo saulės priemonės

Apžvalga

“Bullfrog” yra apsauginis kremas, kurio sudėtyje yra keli aktyvūs ingredientai, kurie apsaugo kūną ir odą nuo saulės nudegimų ir sumažina odos vėžio atsiradimo tikimybę. Bullfrog taip pat yra neaktyvių ingredientų, kurie yra prakaito ir atsparūs vandeniui.

Octinoksatas

2008 m. Paskelbtoje Amerikos vėžio visuomenės ataskaitoje teigiama, kad nuo saulės apsaugotose nuo saulės apsaugotose nuo saulės spindulių apsaugotose nuo saulės apsaugos priemonėse turi būti daugiau kaip 15 saulės apsaugos faktoriaus (SPF). Oksinoksatas yra vienas iš “Bullfrog” ingredientų, kuris padidina jo SPF virš 15. Dermatologijos narkotikų žurnale paskelbtas tyrimas (2006 m. Balandžio mėn. Tyrėjas JW Stanfield) pranešė, kad vartojant apsauginius nuo saulės nuo saulės poveikio estetino oksatą (7,5%) galima gauti platų spektrą UV apsauga.

Oksibenzonas

“Bullfrog” apsaugos nuo saulės priemonės sudėtyje yra veiklioji medžiaga, vadinama oksibenzonu. 2010 m. Amerikos dermatologų akademija išleido ataskaitą “Faktai apie apsaugos nuo saulės” ir įtraukė Oxybenzone kaip plačios spektro apsaugos ingredientą. Akademija taip pat paminėjo, kad daugelis dermatologų rekomenduoja naudoti apsaugos nuo saulės, kurių sudėtyje yra plataus spektro ingredientų, tokių kaip oksibenzonas, įskaitant aukšto lygio SPF (saulės apsaugos faktorius) 30 ar daugiau.

Titano dioksidas

Remiantis Amerikos dermatologijos akademijos 2010 m. Ataskaita, titano dioksidas yra vienas iš sudedamųjų dalių, patvirtintų plačiajuosčio UV spindulių pluošto aprūpinimui. Platus spektras reiškia, kad ingredientas gali apsaugoti nuo ultravioletinių spindulių A (UVA) ir ultravioletinių spindulių (UVB). “Bullfrog” gaminiai yra titano dioksidas. Kitu 1991 m. Kovo mėn. “British Journal of Dermatology” paskelbtu tyrimu teigiama, kad titano dioksido naudojimas gerokai padidino apsaugą nuo saulės ultravioletinių spindulių.