Krūties vėžio gumbų charakteristikos

Apžvalga

Krūties vėžys susideda iš nenormalaus ir reguliuojamo krūties ląstelių augimo, kuris atsiranda dėl genetinių mutacijų kaupimosi mažoje ląstelių populiacijoje. Šios ląstelės tampa nemirtingos ir dalijamos neribotam laikui, sukelia naviką. Yra įvairių krūties vėžio formų, kurios skiriasi priklausomai nuo jų kilmės ir jų sunkumo. Dažnai vėžys pasireiškia kaip krūties vėžys, o vienkartinės pagalbos savybės apibrėžia krūties vėžio rūšį ir nurodo būsimą gydymo strategiją.

Tekstūra

Krūties vėžys susideda iš daugelio labai uždarų ląstelių, atskirtų nuo kontrolės. Kai kurioms krūties vėžio formoms vienkartiniai audiniai dažnai apsuptyje randų audinio, kuris atsiranda dėl auglio audinio pažeidimo. Šio tipo krūties vėžys vienkartinis dažnai jaučiasi labai tvirtas ir sunkiai prisiliepsnis. Kiti vėžio formos gali atrodyti kaip vienkartinės medžiagos, kuri jaučiasi krūtų audinio sustorėjimu. Cincinnati universitetas praneša, kad tam tikrų rūšių krūties vėžys dažnai turi mažesnes iškyšas, todėl krūties gabalėliai jaučiasi minkštesni ir mažiau pastebimi.

Vieta

Krūties vėžio gumbai būdingi tai, kur jie atsiranda krūtinėje. Krūties vėžio gumbai dažniausiai pasireiškia krūtinės kanaluose, vamzdeliuose, jungiančiuose pieną sekrecuojančius lervas su nipeliu. Vėžinių gabalėlių, kilusių iš ortakių, vadinamieji kraujagyslių karcinomos. Krūties vėžio gabalėliai taip pat gali išsivystyti lobulinėje karcinomoje. “Maryland Medical Center” universitetas praneša, kad fizinė naviko būklė krūtyje taip pat padeda apibūdinti krūties vėžį. Krūtų gabaliukai gali išsivystyti krūtinėje, arti odos, taip pat arti krūtinės kraštų, po ranka ar už nipelio. Merilendo universitetas teigia, kad vėžio gumbai, esantys krūtinės viduryje, dažniausiai būna rimtesni nei tie, kurie vystosi krūtinės pusėse.

Skausmas

Krūties vėžio gumbai gali būti būdingi tai, ar pacientas patiria krūties skausmą. Krūtinėlės krūtinėje, kurios tampa skausmingos ir lengvai liestos, dažnai yra nevėžiniai, o vietoj to gali reikšti gerybinius navikus ar kitus auglius. Krūties vėžio gumuluotos ligos dažniausiai nemėgsta skausmingos, nors vieno skausmo nepakanka, kad nebūtų tikimybės, kad krūties vėžys atsiranda dėl vėžio. “San Diego valstijos universitetas teigia, kad apie 15 proc. Moterų, sergančių krūties vėžiu Nuo krūtų skausmo dėl vienkartinės. Dėl krūties vėžio vienkartinės skausmo dažniausiai pasireiškia tik viena krūtimi, ir tai yra nuolatinis skausmas, kuris yra lokalizuotas aplink vienkartinę. Tolesnis skausmingos krūties vėžio tyrimas gali diagnozuoti arba paneigti vėžio galimybę.