Krikščioniškos svorio netekimo programos

Apžvalga

Kadangi “Weigh Down Workshop” pradėjo veikti 1986 m., Krikščioniškos svorio netekimo programos išaugo, įtikindamos tai, kas gali būti akademinis kalorijų skaičiavimo ir griežtų meniu procesas. Krikščioniškos programos skiriasi savo požiūriu į maistą ir svorio netekimą, tačiau kiekvienas iš jų skiria dėmesį Raštui ir santykiams su Dievu.

“PRISM Weight Loss Program”

“PRISM Weight Loss Program” teigia, kad ji ieško priežasčių, kodėl perdauna ir keičia dalyvių požiūrį į maistą ir apie save. Programa apima garso skatinimą, savaitinius vaizdo klipus ir kasdienines pamokas su Rašto rodmenimis. Jame nėra iš anksto supakuotų valgių ar valgio planų, tačiau tai rodo kalorijų ribas ir tam tikrų maisto produktų pašalinimą ar apribojimą. Dalyviai gali prisijungti prie vietos PRISM grupės, eiti per susirašinėjimo kursą su konsultantu telefonu arba tiesiogiai įsigyti programą. Programos trukmė priklauso nuo pageidaujamo svorio sumažėjimo.

Viešpaties lentelė

Viešpaties stalas yra nemokamas 60 dienų internetinis kursas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama biblinės disciplinos plėtojimui valgyti. Užuot daugiausia dėmesio skiriant kalorijų skaičiavimui ir konkretiems maisto produktams, programa pabrėžia, kad reikia pasidžiaugti Kristumi ir valgyti nuosaikiai. Prenumeruojant dalyviai gali susipažinti su interaktyvaus Biblijos studijų kiekvieną dieną, taip pat kas savaitę palaikyti elektroninį paštą. Programa rekomenduoja 30 minučių naudotis penkiomis ar šešiomis dienomis per savaitę, taip pat valgymo tvarkaraštį, kad padėtų dalyviams plėtoti drausmingą požiūrį į maistą kaip prieglobstį, o ne komfortą. Valgymo kalendorius susideda iš dviejų dienų su trimis patiekalais pusiau porcijomis, dvi dienas su vienu reguliariu maistu ir skysčiais tik likusią dienos dalį, dvi dienas normaliomis maitinimosi sąlygomis ir vieną greitą dieną tik su skysčiais. Kiekvienos dienos pabaigoje užduodami klausimai skatina dalyvius atsiskaityti už jų pasirinkimą.

Sveriame ministerijas

Pasverk žemyn ministerijas, kurios save vadina tikėjimu grindžiamo svorio mažėjimo pradininku, skatina dalyvius nustoti skaičiuoti kalorijas, maistą maistą ir pirkti dietinius maisto produktus, tikėdamasis, kad daug dėmesio skiriant tai, ką valgote, tik sustiprina priklausomybę nuo maisto. Vietoj to, “Svarstykite žemyn” pabrėžia, kad atkreipkite dėmesį į savo kūną ir jo signalus apie badą ir pilnatvę. Programa teigia, kad tai ne maistas, kurį valgote, o maisto kiekis, kuris sukelia problemą. Sveriame žemyn siūlo mokestį už klases, kurios gali būti imamasi internetu savo pačių tempą, tiesiogiai sujungtos su grupe pagal nustatytą tvarkaraštį, arba vietos lygiu, jei galite rasti bent vieną kitą asmenį, kuris nori su jumis susitikti. Mokestis už klasę apima savaitinę vaizdo pamoką, darbo knygą, garso kompaktinius diskus ir internetinę pagalbą.