Klasės veikla, kuri padeda sumažinti vaikų stresą

Apžvalga

Vaikai ir suaugusieji patiria stresą, tai yra kūno reakcija į patirtį per dieną. Streso mažinimo veikla klasėje moko vaikus, kaip efektyviai spręsti stresą, kuris gali kilti dėl namų, mokyklos ar socialinių situacijų. Vaikų mokymas spręsti stresą padeda išvengti destruktyvaus elgesio. Jūs taip pat sukursite aukštesnę atmosferą klasėje, kai studentai jaučiasi labiau atsipalaidavę.

Muzika

Muzika gali paveikti vaikų nuotaiką. Pasak “Parenting”, muzika gali sumažinti stresą ir pagerinti gerovės jausmą. Groti muziką, kai vaikai traukia arba dirba, kad sukurtų atpalaiduojančią klasių erdvę. Pasirinkite geranorišką muziką su stipriu ritmo klasėje pertrauka. Skatinkite vaikus šokti kartu su muzika deginti energiją ir pagerinti nuotaiką.

Sensorinės lentelės

Daugelyje ikimokyklinių ir ankstyvųjų pradinių klasių yra sensorinis stalas, kuris yra sekli vonia su kojomis, kurios stovi vaiko aukštyje. Nebrangus plastikiniai vamzdžiai dirba taip pat. Daugelis užpildų dirba jutiminiu stalu, įskaitant smėlį, ryžius ir vandenį. Vaikai paleidžia rankas per medžiagą, skirtą raminančiai jausminei patirčiai.

Fizinė veikla

Pertraukos per dieną fiziniam aktyvumui moko vaikus spręsti stresą sveikai. Vadovaudamiesi daugybe paprastų pratimų, pvz., Šokinėjančių lizdų ar kojų pirštų. Vykdykite “Leader” – tai dar vienas žaidimas, kuris gerai veikia klasėje ar žemyn salėse, kol klasė gali likti tyliai. Pasivaikščiojimas po žaidimų aikštelę ar mokyklos teritorijas taip pat suteikia fizinės veiklos pertrauką, siekiant sumažinti studentų stresą.

Brėžinys ar rašymas

Brėžinys ir rašymas yra dvi galimybės, leidžiančios vaikams ištirti streso priežastis. Skatinkite vaikus atkreipti dėmesį į tai, kaip jie jaučiasi arba kas jaudina įtampą. Bendras brėžinys ir meno veikla taip pat gali suteikti stresą vaikams. Jei norėtumėte rašyti, vaikai rašo apie savo dieną ir tai, kas juos sukelia stresą.

Vizualizacijos pratimai moko vaikus įsivaizduoti atsipalaidavusias situacijas, siekiant sumažinti streso lygį. Vaikai turėtų sėdėti patogioje vizualizacijos vietoje. Sukurkite ramina aplinką, išjungdami šviesą ir kalbėdami ramiu balsu. Ar vaikai uždaro akis ir vaizduoja sceną, kurį apibūdinate. Apibūdintoji scenara priklauso nuo studentų amžiaus ir nuo to, ko jie gali atsipalaiduoti. Klasikinis paplūdimio scenos variantas yra pasirinkimas, jei nesate tikri, kur pradėti. Ar vaikai pasakoja apie vizualizavimo techniką, kai tai daroma.

Vizualizacija