Kalcio sausgyslių pratimai

Apžvalga

Kalcinis tendenitas vyksta tada, kai kalcio nuosėdos peties metu sukelia vieną iš sausgyslių, kurios gali uždegti, o tai riboja judesio spektrą ir gali būti skausminga. Jums gali pasireikšti kalcifinis tendenitas abiejuose arba viename iš jūsų pečių. Pratimai, ištempę pečius, yra naudingi, nes jie palaiko ir tobulina ribotą judesio spektrą; pratimai, kurie sustiprina pečius, yra svarbūs kalcifiniam tendencijui, nes jie gali sumažinti spaudimą kalcio nuosėdoms.

Izometrinė vidinė rotacija

Vienas pratimas, kuris sustiprina jūsų rotoriaus manžetą, yra isometrinis vidinis pasukimas. Izometrija traukia raumenis per susitraukimą be judesio, kad atsispirtų ir stabilizuotųsi nuo išorinių jėgų. Tokiu atveju sieną naudokite kaip jėgą, nuo kurios atsiras jūsų pečių raumenys. Sustokite šalia išorinio sienos kampo su savo paveikta pele. Sulenkite ranką, kad padarytumėte reikiamą kampą ir nukreiptumėte savo dilbį į savo pusę. Palieskite savo delno plokštes prie sienos. Tada 10 sekundžių paspauskite į priekį palmę į sieną. Atsipalaiduokite ir kartokite daug kartų, kaip nurodė gydytojas arba fizioterapeutas.

Izometrinė išorinė pasukimas

Izometrinis išorinis sukimasis taiko tuos pačius principus, kad būtų sustiprinti pečių suktuvai, atsakingi už priešingą judėjimą, kaip vidinį sukimąsi. Šiai pratybai naudokite sieną ir tą pačią kūno padėtį kaip ir ankstesnę. Stovėk prie kampo, sulenkę ranką, kad galėtumėte statmenai kampui pakreipti. Padėkite rankos galą ant sienos. Paspauskite ir palaikykite 10 sekundžių, tada atsipalaiduokite. Atlikite norimą pakartojimų skaičių.

Išorinis pasukimas

Naudokite sieną, kad galėtumėte ištiesti rotoriaus rankogalius iš tos pačios pozicijos kaip ir izometrinis vidinis pasukimas. Kad tai padarytumėte, stovėkite su ranka ant sienos, statmenos liemeniui. Lėtai žengkite į priekį tol, kol jaučiatės pečių ruožas. Laikykite 20-30 sekundžių.

Sėdimoji svirties svirtis

Sėdintysis rotoriaus ruožas prailgina priešingus raumenis, kaip išorinį sukimosi ruožą. Norėdami atlikti šį pratimą, sėdėti ant kėdės ir padėkite savo rankas ant klubų pirštais priekinėje juosmens dalyje ir pirštais ant nugaros. Palenkite į priekį ir lieskite savo krūtinę prie savo šlaunų. Turėdami rankas ant klubų, tegul jūsų alkūnės ir pečiai nukrenta į grindis. Laikykite 20-30 sekundžių.

Pečių pakuotė sustiprina pečius ir viršutinius nugaros raumenis. Tiesiog atsistokite tiesiai savo rankomis į savo puses, kad atliktumėte šį pratimą. Pirmiausia nuspauskite pečius žemyn ir palaikykite 5-10 sekundžių. Tada įtraukite pečių mentes, kad vidinės dalys būtų nukreiptos į stuburą ir laikomos 5-10 sekundžių. Atlikite norimą pakartojimų skaičių.

Pečių pakavimas