Geriausi apatinės nugaros skausmo malšinimo produktai

Atrama

Nugaros skausmas gali būti silpnėjantis ir gali trukdyti ne tik darbui, bet ir kasdieninei veiklai. Nugaros skausmai amerikiečiams kainuoja bent 50 milijardų dolerių per metus. Nors nuolatinis skausmas, tirpimas ar dilgčiojimas ar kiti susiję simptomai turi būti vertinami rimtai, daug kartų žemo lygio nugaros skausmas gali būti veiksmingai gydomas namuose. Yra keletas produktų ar procedūrų, kurios gali būti veiksmingos.

Topical analgesics

Galinė petnešėlė yra daiktas, kurį galima įsigyti daugumoje vaistų parduotuvių ar medicinos pagalbos punktų. Jis minkštas ir lankstus, jis gali būti dėvimas aplink apatines nugarkaulio apyrankes ir netrukdys daugumai veiklos. Tai suteikia papildomos pagalbos, padeda raumenims atsipalaiduoti ir padeda išlaikyti stresą nuo stuburo sąnarių.

Šiluma / ledas

Yra daugybę skirtingų markių gelių ir kremų, kurių sudėtyje yra viena ar daugiau skausmą mažinančių medžiagų ir kurios gali būti veiksmingos trumpalaikio skausmo malšinimo atveju. “Biofreeze” yra populiarus vietinis analgetikas, kurį galima masažuoti į skausmingus raumenis. Tai suteikia atleidimą nuo raumenų atmainų ir artrito.

Inversijos lentelė

Dėl naujos žalos visada naudokite ledo pirmas dvi-tris dienas. Šiluma padidins uždegimą ir gali jaustis gerai, tačiau iš tikrųjų jis gali pablogėti. Jei problema yra lėtesnė arba ji trunka ilgiau kaip tris dienas, šiluma gali padėti kraują į apylinkes ir sumažinti skausmą. Yra keletas produktų, kurie gali būti dėvimi apatinėje nugaros dalyje, kad būtų galima šilti ar ledo. Paprastai jie yra labai nebrangūs.

Atgal Pagalvės pagalvė

Inversijos lentelės leidžia jums pakabinti aukštyn kojomis jūsų kulkšnis įvairiomis laipsnio. Nebūtina eiti visą kelią aukštyn kojomis, kad nufotografuotų nuo nugaros. Inversija leidžia atskirti stuburo sąnarius ir paprastai sumažinti slėgį tarpslanksteliniams diskams. Tai gali būti ypač naudinga, jei jūsų skausmas yra išvaržos disko rezultatas.

Nepriklausomai nuo to, kur sėdite, visada turite turėti juosmens sėdynės pagalvę mažoje gale. Tai automatiškai leis jums sėdėti tiesiai ir naudoti daug geresnę laikyseną, dėl to sumažėja stresas ir įtempimas nugaros raumenyse ir sąnariuose. Daugybė nugaros skausmų šiuolaikinėje visuomenėje yra prasta padėtis.