Gali žuvies aliejus būti paimtas kartu su magnezija?

Jūs galite vartoti žuvų aliejaus priedą dėl kelių priežasčių, įskaitant trigliceridų kiekio mažinimą, uždegiminio skausmo ir kraujospūdžio mažinimą. Galite naudoti magnio papildų, jei nenaudojate mineralo pagal įprastus mitybos įpročius. Jūs taip pat galite vartoti kalcio kiekį kontroliuoti, jei vartojate kalcio priedą arba pagerinsite kraujo apytaką. Kadangi kai kurie žuvų aliejaus ir magnio poveikis sutampa, prieš sujungdami abu šiuos vaistus reikia pasikalbėti su savo gydytoju.

Žuvies taukų privalumai

Priežastis, kodėl jūsų gydytojas gali rekomenduoti vartoti žuvų taukus, omega-3-rūgšties etilo esterį kartu su nustatytais cholesterolio kiekiais, pvz., Fenofibratais, yra tai, kad jis gali labai sumažinti trigliceridų kiekį. Riebalinės medžiagos, vadinamos trigliceridais, laikui bėgant užkimšia jūsų arterijas, sudarančios kietą plokštelę, dėl kurios kraujyje sumažėja reguliarus kraujo srautas iš širdies. Žuvies taukai gali padėti pašalinti plokštelę ir gali užkirsti kelią naujiems jo formavimams. Tai palengvina jūsų širdies darbą, leisdamas daugiau kraujo tekėti, ir sumažina kraujospūdį. Žuvies taukai taip pat gali sumažinti skausmą, susijusį su sąnarių uždegimu. Kai kurie moksliniai tyrimai nurodo, kad žuvų taukai yra švelnus nuotaikos stabilizatorius žmonėms, sergantiems bipoliniu sutrikimu.

Žuvų taukų šalutinis poveikis

Daugelis šalutinių poveikių, susijusių su žuvų taukais, nėra rimti ir laikini. Tai apima skonį, panašų į žuvį burnoje, rauginimo ir nervingumo skrandyje. Jei vartojate kraujo skiediklį arba antikoaguliantą, pvz., Varfariną, žuvų taukai gali pavojingai padidinti jo poveikį, todėl neimkite papildomų šių vaistų be specialaus gydytojo patvirtinimo.

Magnio privalumai

Magnis padeda jūsų raumenims, įskaitant jūsų širdį, tinkamai veikti. Tai taip pat padeda apriboti ir efektyviau naudoti kitą mineralą, kalcią, jūsų kūne. Kalcis gali paveikti tai, kaip jūsų širdis plinta ir gali sukelti aukštą kraujospūdį. Jei jūsų organizme yra per didelis kalcio kiekis, gydytojas gali skirti antihipertenzinį vaistą, vadinamą kalcio kanalų blokatoriumi, kad jį reguliuotų. Ji taip pat gali pasiūlyti magnio kontroliuoti kalcio. Magnis taip pat iš esmės atpalaiduoja kraujagysles, įskaitant arterijas, kurie gali pagerinti kraujotaką ir sumažinti kraujospūdį.

Magnio šalutiniai reiškiniai

Tinkamas magnio kiekis kaip papildas paprastai sukelia nedidelį šalutinį poveikį, kai pradedate jį naudoti, pažymi Drugs.com. Jūs galite jausti pykinimą arba skausmą pilvo srityje. Jūs taip pat gali patirti laikiną ir lengvą viduriavimą. Šie šalutiniai reiškiniai paprastai išnyksta, nes jūsų kūnas prisitaiko prie papildymo, tačiau kreipkitės į savo gydytoją, jei to nepadeda.

Kadangi žuvų taukai sumažina trigliceridų kiekį ir pradeda išvalyti arterijas, kraujospūdis sumažės. Kadangi magnis pradeda veikti, jūsų arterijos atsipalaiduoja ir atsidaro, taip pat sumažėja kraujospūdis. Gali būti, kad dviejų papildų derinimas gali per daug sumažinti kraujospūdį. Tai gali sukelti galvos svaigimą, galvos svaigimą, silpnumą, nuovargį ir net psichinę sumišimą, jei kraujas nepakankamai pasiekia jūsų smegenis. Dėl šios priežasties pasitarkite su gydytoju apie žuvų aliejaus ir magnio papildų sąveikos galimybes, prieš jas naudodami kartu. Sujunkite juos tik su savo gydytojo leidimu.

Žuvies taukų ir magnio sąveikos