Gali prailginti kaulų ilgį

Apžvalga

Plačiai naudojama praktika yra raumenų jėgos, tonizmo ir masės padidėjimas pratimai. Paprastai kaulų ilgio treniruotės metu trūksta, o tai paprastai nėra tikimasi. Tačiau pratimai turi daug naudos kaulams, tokiems kaip kaulų tankio didėjimas, masė ir netgi kaulų aukštis, kai dėmesys skiriamas stuburui. Pratimai, kurie apima stuburo stiprinimą ir ištempimą, prieštarauja gravitacijos suspaudimui ir prastai laikysenai ir gali padidinti jūsų aukštį ir padėti jums išlaikyti sveiką stuburą senatvėje.

Jūsų spyna

Jūsų stuburas yra svarbiausia jūsų skeleto struktūros dalis ir yra centrinė nervų sistemos dalis. Sunkioji ir stuburo suspaudimas sąlygoja susitraukimą, kuris dažniausiai pasireiškia nuo nusidėvėjimo metų, kartu su bloga padėtimi ir nugaros nelygumų. Būtinas būdas sumažinti stuburo suspaudimą ir leisti stuburo kaulams, diskams ir raumenims tinkamai išlyginti, yra skeleto stimuliavimas reguliariai visą judesio judesių spektrą, tam tikros pratimo ir ištempimo formos.

Pilateso pratęsimas

Pilateso kūno kondicionavimo metodas yra veiksmingas būdas sustiprinti, pailginti ir sulyginti stuburą. Tai taip pat yra naudingas būdas naudotis, nesukeliant suspaudimo prie stuburo, kuris būdingas kitoms fizinio aktyvumo formoms, tokioms kaip važiavimas ar sunkiosios atletikos sportas. Pilates vyksta ant motinos arba su įranga. Pilateso pratimai gali paskatinti stuburo pailgėjimą ir padidėjimą. Stuburo ruožas, stuburo pratęsimas, susitraukimas, dubens pasvirimas, bokštas ir dvigubas D Pilateso pratimai skatina stuburo sveikatą.

Jogos lankstumas

Daugelis jogos pozų palaiko stuburą, padidindamos jo ilgį aktyviais ir pasyvais ruožais ir keliančiais. Vaiko pora, šlaunikaulio šlaunys, kupranugario padeti, nugaros smegenys, plūgos pūsis ir trikampio pūsis yra visi stiprūs stuburo peiliukai. Kobra, “Standing Forward Bend” ir “Seated Forward Bend” taip pat ištempia visą nugara. Visi šie jogos keliai padeda sumažinti susitraukimą ir skatina augimą, sukuriant lanksčią, dekompresinę stuburą.

Kabantys pratybas

Paprastai pakabinti užsiėmimai, tokie kaip laikymas baru ir pakabinimas su pėdomis ore arba naudojant inversijos stalus ir batus, kuriuose pakabinti aukštyn kojomis, yra puikus būdas prailginti ir išskaidyti stuburą.