Gali eteriniai aliejai padėti skatinti kolageną?

Calendula Essential Oil

Eteriniai aliejai yra stiprus vaistas vietinėms sąlygoms. Kai kurie eteriniai aliejai yra ypač tinkami kolageno metabolizmui skatinti. Kadangi augalo savybės, iš kurių gautos eteriniai aliejai, egzistuoja koncentruotoje formoje, būkite atsargūs jas naudodami. Masažo terapeutai praskiedžia eterinius aliejus su nešiklio alyva, pvz., Migdolų arba abrikosų sėklų aliejumi, prieš ištrindami ją į odą. Efektyvus žaizdų gijimas atsitinka, kai organizme padidėja kolageno kiekis. Nors žmogaus organizme yra 20 skirtingų rūšių kolageno, visi jie susideda iš baltymų junginių, kurie gali atsistatyti tinkamomis sąlygomis. Žemiau išvardyti eteriniai aliejai sukelia grandininę reakciją, dėl kurios padidėja odos elastingumas ir sveikata.

Morkų sėklų eterinis aliejus

Calendula yra gerai žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Ekstrakto galima įsigyti kremuose ir kremuose įvairiausioms odos sąlygoms. Pastebėta, kad medetkose yra didelis flavonoidų kiekis, kuris stimuliuoja kolageno gamybą. Eterinis aliejus turi būti kiekviename medicinos spintoje. Tiesiog pridėkite lašą arba du savo mėgstamiausiu odos kremu, kad galėtumėte masažuoti į odą ir skatinti savo kūno natūralų gebėjimą atjauninti.

Citrinų eterinis aliejus

Morkos ir jų sėklos yra daug beta karotino. Tai, kas gali nustebinti žmones, yra tai, kad antioksidantai, kurie yra tokie sveiki mūsų odai, yra išsaugomi ir sutelkti į morkų sėklų eterinį aliejų. Antioksidantai atstato pažeistus audinius, kol atkuriamas kolageno sluoksnis po oda. Šis eterinis aliejus gali būti šiek tiek sudėtingas rasti, bet tai verta medžioti.

Geraniuminis eterinis aliejus

Lemon turi gaivinantį kvapą. Esminis aliejus ypač tinka odos gydymui. Nes tai ne tik skatina kolageno augimą, bet ir išlaiko bakterijas ir virusus. Šis vaisius kartu su kitais citrusų šeimos nariais, tokiais kaip greipfrutai, kalkės ir oranžinės spalvos, stimuliuojasi, kai yra pridėta prie vonios aliejų ar rūko. Kaip ir su bet kokiu eteriniu aliejumi, būtinai laikykite jį nuo subtilaus audinio, pvz., Akių ar atviros opos.

“Geranium” minkštas, gėlių kvapas turi raminantį poveikį nervų sistemai, o jo ketonai veikia odos regeneraciją. Šis eterinis aliejus yra labai vertinamas masažo terapeutų visame pasaulyje. “Geranium” turi daugybę sudedamųjų dalių, apsaugančių odą nuo grybelių, bakterijų, skatindamos kraujotaką. Geraniumas naudojamas, kad paskatintų kūną išgydyti save. Kolageno stimuliacija padidėja, nuosekliai naudojant geraninio eterinio aliejaus.