Diabeto niežulys

Grybelinės infekcijos

Pasak Cleveland Clinic, odos niežėjimas, dar vadinamas niežuliu, gali sukelti daugybę priežasčių žmonėms, sergantiems diabetu. Pavyzdžiui, yra mielių infekcijos, sausa oda ir prasta apyvarta. Daugeliui odos problemų gali būti užkirsti arba lengvai gydyti, jei jie sugauti anksti. Tačiau jei neuždirbtas, kai kurios odos problemos gali sukelti infekciją ir kitas rimtas komplikacijas, įskaitant amputaciją. Kad diabetas būtų kontroliuojamas, svarbu užkirsti kelią odos komplikacijoms.

Iškraipantis ksantamatozė

Candida albicans, mielės tipo grybas, dažnai yra atsakingas už niežtinius bėrimus su mažais pūsleliais ir svarstyklėmis. Grybelinės infekcijos paprastai atsiranda šiltose drėgnose vietose, tokiose kaip krūtys, tarp pirštų ir pirštų, aplink nagus, burnos, pažastų ir kirkšnių kampuose. Trys bendri grybelinių infekcijų formos: kaklo niežulys, sportininko pėda ir grybelis. Vaistas gali būti reikalingas grybelinėms infekcijoms gydyti.

Blogas cirkuliacija

Pasak Amerikos diabeto asociacijos, erupcinė ksanthamatozė dažnai pasireiškia asmenims, kuriems yra nekontroliuojama gliukozės koncentracija kraujyje ir didelis trigliceridų kiekis kraujyje. Esant šiai būkle, ant odos atsiranda niežėji, geltonos, tvirtos, žirnių formos, su raudonuoju halogenu susidarimai, paprastai ant rankų, pėdų, rankų, kojų ir sėdmenų. Kai tik bus atstatytas cukrinis diabetas, šie iškilimai išnyks.

Necrobiosis Lipoidica Diabeticorum

Prasta kraujotaka, kraujagyslių kietėjimo ir susiaurėjimo rezultatas dažnai sukelia nugaros apatines kojas ir kojas. Losjonas gali padėti išvengti niežėjimo nuo sausos odos. Remiantis Ligos kontrolės ir prevencijos centrais, gliukozės kiekio kraujyje kontrolė, tabako vartojimo pašalinimas ir fizinis aktyvumas gali padidinti apyvartą ir apsaugoti kojas ir kojas.

Necrobiosis lipoidica diabeticorum (NLD), būklė, kuri gali būti niežulys ir skausminga, yra susijusi su kraujagyslių pokyčiais. NLD paprastai paveikia apatines kojų dalis ir pasižymi išauginta, vaškine ir geltona oda su purpurinėmis sienomis. Gydymas yra nereikalingas, nebent opos atsiranda.