Cheminės medžiagos higieninės antklodės

Apžvalga

Cheminės medžiagos, naudojamos higieninėse antklodėse, tamponuose ir vystykluose, kelia susirūpinimą visame pasaulyje, ypač arti XXI a. – dėl klausimų, susijusių su tam tikrų jų gamyboje naudojamų cheminių medžiagų sauga, taip pat su aplinkosaugos problemomis, susijusiomis su Juos Dėl galimų rizikos veiksnių kai kurios moterys pasirinko ekologiškus higieninius antklodžius kaip alternatyvą, o kitos nusprendė naudoti pakartotinai naudojamas higienines antgales.

Dioksinas

1999 m. Kovo mėn. Kongresas, kurį 1999 m. Kovo mėn. Pristatė Niujorko 14-ojo apygardos atstovė Carolyn Maloney, 1999 m. Tampono saugos ir tyrimų įstatymas (HR 890), pažymėjo, kad “dioksinas yra šalutinis chloro skilimo procesų, naudojamų Popieriaus gaminių gamyba, įskaitant tamponus, higieninius padėkliukus, kelnių įdėklus ir vystyklus. “HR 890 taip pat nurodė, kad dioksino poveikis yra kumuliacinis ir kad cheminė medžiaga gali likti organizme 20 metų po poveikio. Deja, šis įstatymas mirė komitete. Pasaulio sveikatos organizacija nurodė, kad dioksinas yra vienas iš “nešvarių dešimčių – pavojingų cheminių medžiagų, vadinamų patvariais organiniais teršalais, grupė”. “Dioksinas yra žinomas žmogaus kancerogenas. Aplinkos apsaugos agentūra ištyrė dioksinus, Tačiau nurodė, kad didžiausia problema, susijusi su dioksinu, yra maistas, o ne tamponai ar higieniniai antklodės. 2002 m. EPA paskelbtame tyrime teigiama, kad “sanitarinių produktų dioksinų poveikis” reikšmingai nedaro įtakos dioksinų poveikiui Jungtinėse Valstijose “.

Kitos cheminės medžiagos

Artieji dioksino, furano giminaičiai taip pat yra balintuose popieriaus gaminiuose, įskaitant higieninius antklodžius, vystyklus ir tamponus. Tyrimai, paskelbti “Textile Research Journal” 2007 m., Išgauti chemikalus, esančius visame pasaulyje higieninių tamponų ir tamponų. Nors rezultatai tarp produktų skiriasi, buvo nustatytas oktachlorintas dioksinas (OCDD), heksachlorodibenzofuranas (HxCDF) ir okta-chlorodibenzofuranas (OCDF). Tai visos uždraustos toksiškos medžiagos.

Rekomendacijos

Pastaraisiais metais keletą kartų – 2003 m., 2005 m. Ir 2008 m., Kai jis mirė komitete, o paskutinį kartą – 2011 m. Atstovas Maloney pristatė Robino Danielsono aktą. Šie teisės aktai įpareigoja Sveikatos institutą “ištirti moterų sveikatai kylančią riziką, įskaitant endometriozę ir krūties, kiaušidžių ir gimdos kaklelio vėžio atsiradimą dėl dioksino, sintetinių pluoštų ir kitų moteriškų produktų priedų”.