Biotino vitamino papildo ingredientai

Apžvalga

Biotinas taip pat žinomas kaip vitaminas H net ir po to, kai mokslininkai nustatė, kad iš tiesų yra B komplekso vitaminas. Jis vaidina svarbų vaidmenį organizmo gebėjime metabolizuoti riebalų rūgštis ir amino rūgštis. Tai dažniausiai naudojamas, kai biotino trūkumas organizme. Dažni biotino trūkumai yra plaukų praradimas, taip pat trapūs pirštai ir nagai.

Biotinas ir kalcio fosfatas

Biotinas yra veikliosios medžiagos, randamos biotino vitamino papilduose, kurie padeda suskaidyti angliavandenius, baltymus ir riebalų rūgštis. Biotinas dažniausiai naudojamas plaukų slinkimui sustabdyti ir depresijai gydyti. Dikalcio fosfatas yra dar vienas aktyvus ingredientas, naudojamas stipriems kaulams skatinti. Tai taip pat naudinga formuojant tabletes maisto papilduose. Pagal “Medline Plus” biotino papildai dažniausiai naudojami biotino trūkumo požymiams pašalinti. Tai negatyviai neveikia su kitais vaistažolių papildais ar vaistiniais preparatais. Biotinas gali padėti gydyti diabetą, taip pat nėštumą sukeliančią nepakankamą mitybą.

Daržovių stearino rūgštis ir daržovių magnio stearatas

Daržovių stearino rūgštis, daugiausia naudojama kaip tepalai biotino papilduose, neįtraukia jokios vitamino papildų biotinui maistinės vertės. Daržovių magnio stearatas neleidžia ingredientams lipti kartu ir padeda organizmui geriau įsisavinti kitus biotino ingredientus. Pasak “PubMed”, 2008 m. Farmacijos mokslų tarnybos atliktame tyrime nurodoma, kad organizmo gebėjimas virti augalinį magnio stearatą yra tiesiogiai susijęs su produkto gamybai. Daržovių magnio stearatas taip pat naudojamas kaip užpildas, siekiant subalansuoti biotino kapsulėje arba tabletėje esančius ingredientus.

Celiuliozė

Biotino vitaminų papildai taip pat apima celiuliozę kaip vieną iš jo sudedamųjų dalių. Jis išgaunamas iš augalo ląstelių sienų. Tai taip pat neaktyvus užpildas, naudojamas kaip beskonis tirštiklis. Celiuliozė taip pat netirpsta vandenyje. Biotino vitaminų papildai taip pat nurodo celiuliozės dangą kaip sudedamąją dalį. Celiuliozės danga dažniausiai naudojama maisto papilduose, kad būtų galima sudėti kartu sudedamąsias dalis. Pasak Nacionalinio vėžio instituto, biotino naudojimas yra būtinas kūno audinių vystymuisi. Tai taip pat buvo naudinga gydytojams padėti rasti vėžines ląsteles organizme.