Biologinio atsinaujinimo įranga, skirta naudoti namuose

Apžvalga

Biofeedback yra technologija, kuri padeda asmeniui suvokti ir galiausiai kontroliuoti kūno funkcijas, kurios paprastai nėra individualiai kontroliuojamos. Šios funkcijos gali apimti proto bangas, širdies funkciją, kvėpavimą, raumenų aktyvumą ir odos temperatūrą. Iki šiol biotechnologija buvo prieinama tik laboratorijose ir klinikose. Įranga buvo brangiai kainuojanti, kaip ir mokymas naudoti šią įrangą. Tačiau per pastaruosius 10 metų buvo išrastas namų biologinio atsinaujinimo įrenginys, kuris naudojasi nuolat augančia namų kompiuterių ir žaidimų sistemų galia. Šios naujos galimybės suteikia galimybę namų vartotojams naudotis biotechnologija. “Biologinių grįžimo sistemų” gamintojas “Wild Divine” rekomenduoja geriausiai aptarti planą naudoti šiuos prietaisus su savo gydytoju.

Heartrate įranga

Dažniausiai pasitaikanti biologinio grįžimo įranga yra širdies ritmo monitorius. “EmWave Personal Stress Reliever” iš “HeartMath” sistemos yra vienas iš tokių monitorių. Tai priemonė širdies ritmo suderinamumui, ypač širdies ritmo modeliui, kuris yra naudingas norint sumažinti stresą ir skatinti sveikatą; “Laukiniai dieviškieji produktai” taip pat nustato širdies ritmo ir širdies ritmo kintamumą, taip pat galvaninį odos atsaką. Trys Laukiniai Dieviškieji produktai ir jų pridedami monitoriai įveda biotechnologiją kaip kompiuterinius žaidimus, kuriuose žaidimą kontroliuoja vartotojo kintančios kūno būsenos. Instrukcija, kaip kontroliuoti šias kūno būsenas, yra žaidimo kontekste. Atpalaiduojantys ritmai yra laukinių dieviškųjų medikamentai orientuotas žaidimas. “Passage” ir “Wisdom Quest” turi daugiau dvasinių ir savęs aktualizavimo pertonų.

Galvanic Skin Response Equipment

Galvaninis odos atsakas, arba GSR, kontroliuoja odos laidumą iš pirštų. Kitaip tariant, jie vertina prakaito liaukos veiklą, kuri atspindi simpatinės nervų sistemos pokyčius. Aktyvios prakaito liaukos reiškia aukštesnį įtempimo lygį. GSR yra tokia pati technologija, kuri naudojama melo detektoriuose; vienas buveinės biologinio grįžimo įrenginys, naudojantis GSR, yra GSR 2 atsipalaidavimo monitorius. Jis naudoja tonas kaip atsiliepimą. Kai kūno įtampa didėja, tonas didėja. Kai kūno įtampa mažėja, tonas mažėja. “Wild Divine” biotechnologijos įranga taip pat naudoja GSR technologiją.

Smegenų bangų įranga

Kitas biotechnologijos rūšis naudoja elektroencefalografiją arba EEG. EEG yra smegenų elektrinio aktyvumo įrašas; buveinės biologinio grįžimo sistema, kuri naudoja EEG, yra SMART BrainGames technologija. Jis priima informaciją iš jutiklių, įrengtų dangtelyje, ir naudoja ją “PlayStation” arba “Xbox” vaizdo žaidimams įjungti. Rezultatai yra sąmoningas smegenų mechanizmo, skirto dėmesiui, kontrolė.

Raumenų įtampų įranga

Ketvirta biofeedback monitoriaus rūšis padeda vartotojui kontroliuoti raumenų įtampą. Antenos įtempimo įtaisas yra vienas iš tokių įrenginių. Jis stebi elektromiografinę ar EMG veiklą kaktos raumens srityje. Tonas atitinka skirtingą įtampą. Mokydamas keisti toną, vartotojas gali išmokti valdyti kaktos ir veido įtampą, dėl to sumažėja įtampos galvos skausmas. “MyoTrac” nešiojamų raumenų monitorius yra panašus prietaisas nešiojamajame korpuse. Jis gali būti naudojamas judėjimo metu, todėl galima stebėti raumenų įtampą skirtingų veiklų metu.