Ar rogaine galima naudoti sveikiems plaukams?

Procesas

Rogaine (bendrinis pavadinimas minoxidil) gali būti naudojamas sveikiems plaukams, nes sąveika su plaukų folikulais yra jų atjauninimas, o ne jų susitraukimas. Iš pradžių minoksidilio versija buvo sukurta aukštam kraujo spaudimui gydyti, o šalutinis poveikis buvo padidėjęs plaukų augimas. Sukurta vietinė formulė, kuri buvo sėkmingai naudojama vyriškojo tipo nuplikimo gydymui.

Gydymas

Rogenino vartojimas sveikiems plaukams turėtų būti sušvelnintas dėl apribojimo dėl produkto sąnaudų ir galimo šalutinio poveikio. Jei sveikiems plaukams gydyti nereikia, padidėja odos sudirgimo pavojus, galvos odos sausumas ir pleiskanų susidarymas. Nors tikslios priežasties, kodėl Rogaine veikia, nežinoma, žinoma, kad formulė padidina kraujo tekėjimą į plaukų folikulus. Yra spekuliacijos, kad tai, savo ruožtu, atveria kalio kanalus į folikulus, kurie reguliuoja plaukų dydį ir augimą.

Tipai

Rogaine yra įprastoje 2 proc. Tirpale ir papildomai 5 proc. Formulėje. Pagal reguliarios stiprybės sprendimą vartotojai teigia, kad sėkmė išaugo nuo 30% iki 40%, o plečiant plaukus, pasakojo “Hair Transplant Network” svetainė, kurią pradėjo plaukų persodinimo pacientas. Panašūs sėkmės rodikliai buvo paskelbti Amerikos dermatologų akademijos žurnale. Kasdien įlašinami du variantai, išvalydami dalį tirpalo paveiktose vietose. Pasirodo, kad augimas vyksta apie keturis mėnesius.

Apsvarstymai

Rogaine negali išgydyti pilno nuplikimo. Tai stimuliuoja plonus plaukus, kad jie sutirštėtų ir augtų ilgio. Kadangi šis veiksmas turi atsirasti jau esantiems plaukams, galite pasakyti, kad Rogaine veikia tik tais atvejais, kai jau yra sveiki plaukai. Atrodo, kad dirba šiek tiek geriau moterims nei vyrams ir nebus sustabdyti plaukų slinkimas, tik sulėtins procesą.