Ar per savaitę galite gauti plokščią ir seksualų skrandį?

Per savaitę negalite gauti plokščio ir seksualaus skrandžio. Norint gauti plokščią skrandį, jums reikia suderinti tinkamą valgymo planą su išsamia treniruotės programa. Per savaitę turėtumėte pamatyti keletą rezultatų, pvz., Sumažinti skrandžio riebalus ir susiaurinti pilvo raumenis. Laikykis savo pratimų programos, ir jūs turite gauti butą ir seksualus skrandžio laiku.

Nekreipkite dėmesio tik į pilvo pratimus. Amerikos taryba pratimai įspėja, kad tokie pratimai nesumažina riebalų iš skrandžio. Negalite vietoje sumažinti riebalų iš tikslinių kūno dalių su konkrečiais pratimais.

Nudeginti skrandžio riebalus su intensyviu intervalu mokymu. Tai apima trumpus intensyvios veiklos spuogus su atkūrimo laikotarpiais. Pavyzdžiui, po trumpo šildymo, sprinkite vieną minutę, tada bėgite dvi minutes. Pakartokite sprinto ir judesio seka 10 kartų. 2011 m. Rugsėjo mėn. “Medicinos ir mokslo sporto ir pratybų metu” paskelbtame tyrime HIIT gali padidinti jūsų gebėjimą deginti riebalus iki 14 valandų po pratybų.

Atsparumo treniruotės padidina raumenų raumenų masę, kuri ilgainiui didina jūsų medžiagų apykaitą ir padeda ramiai pilsti riebalus. Ar pratybas orientuokite į pagrindines raumenų grupes. Ar trys rinkiniai iš 10 iki 15 kartų per pratimą.

Tonas savo abs su efektyviais pratimais. Pasak ACE remiamo tyrimo, treniruočių rutulys yra vienas iš trijų geriausių pilvo pratimų. Ar trys rinkiniai iš 15 iki 20 pakartojimų.

Valgyk mažiau paprastų angliavandenių, dėl kurių riebalus laikysite skrandyje. Tai yra cukrus, saldainiai, spurgos ir supakuoti maisto produktai, tokie kaip pusryčių grūdai. Valgyk daugiau daržovių, vaisių ir nedidelio kiekio sveikų grūdų, tokių kaip spelta ir rudieji ryžiai.

Įspėjamoji pasaka

Burn tai riebalai, kūdikis

Atverk savo metabolizmą

Tight Sexy Abs

Valgyti teisingai