Ar galiu pakeisti alyvuogių aliejaus dygminų aliejų?

Dėl daugelio priežasčių galbūt norėsite pakeisti augalinio aliejaus dygminų aliejų. Galbūt esate pusiaukelėje per receptą ir suvokiate, kad jūsų butelis augalinio aliejaus yra beveik tuščias, bet pilmario aliejaus butelis yra pilnas. Arba galbūt jūs girdėjote apie kai kurias naudą sveikatai, kurios gali atsirasti dėl šios senovės gėlių pagamintos aliejaus naudojimo.

Pasak Kalifornijos universiteto Los Andželo, saulėgrąžų aliejus yra polinesočiųjų aliejų, susietas su saulėgrąžų aliejumi ir pagamintas iš geltonojo dygminų gėlių. Ohio valstijos universitetas teigia, kad šiek tiek dygminų aliejaus kiekis jūsų kasdienėje dietoje gali pagerinti palankų cholesterolio kiekį, cukraus kiekį kraujyje ir insulino gamybą pacientams, sergantiems 2 tipo cukriniu diabetu. Aliejuje yra polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios yra naudingos širdies sveikatai.

Pagal patiekalų autorius Sarah Phillips, dygminų aliejus turi panašių savybių kaip augaliniai aliejai, todėl jis yra geras pasirinkimas keisti į receptą, kuris reikalauja veggie aliejaus. Ji paragina sacharozę lengvą aliejų, kuris yra tinkamas visais tikslais nuo kepimo iki kepimo ir sumušimo. Jis gali turėti šiek tiek rūgštus skonį ir gali atlaikyti didelį karštą virimą.

Amerikos širdies asociacijos teigimu, vietoj bet kurios kitos aliejaus gali būti naudojamas dygminų aliejus, ir jie reikalauja, kad jis būtų naudojamas kaip sveiko širdies pakaitalas. Savo receptą jūs galite naudoti dygminų aliejų tokiu pat dydžiu kaip ir augalinis aliejus.

Nors saflorų aliejus gali turėti tam tikros naudos sveikatai, vis tiek turėtumėte riboti riebalų kiekį savo dietoje. Jungtinių Amerikos Valstijų sveikatos ir žmonių tarnybos departamentas rekomenduoja išgryninti ne daugiau kaip 35 procentus savo kalorijų iš riebalų, o ne daugiau kaip 10 procentų jų turi būti iš sočiųjų riebalų. Likusią dienos dozę reikia vartoti iš grūdų, daržovių, vaisių ir liesų baltymų šaltinių.

Dygminų aliejus

Dyfloro aliejai maisto produktuose

Pakeitimas

Subalansuota mityba