Ar galite valgyti žaliavinio kukurūzų krakmolo?

Dažniausiai kukurūzų krakmolas dažniausiai naudojamas virimo metu, siekiant sumušti receptus. Nors kukurūzų krakmolas pagamintas iš kukurūzų ir dažnai randamas kukurūzų sirupuose ir cukruose, kukurūzų krakmolo valgymas yra nesveikas, ir jūs neturėtumėte tai daryti. Atsakykite į bet kokią jūsų gydytojo kentėtojo potraukio tendenciją; tai gali reikšti medicininę ar maistinių medžiagų trūkumą.

Registruoti dietologai dažnai dirba su pacientais, kuriems yra didelė sunkuma, kartais susiję su maistinių medžiagų trūkumais. Dažnai, nors ne visada, troškimas kukurūzų krakmolas yra susijęs su geležies arba cinko trūkumu. Žmonės, kurie valgo žaliavinį kukurūzų krakmolą, paprastai turi pica, ypatingą troškimą ir vartojimą nemaistinių medžiagų, tokių kaip kukurūzų krakmolas, skalbinių krakmolas, ledo ar nešvarumų. Nors kukurūzų krakmolas yra naudojamas maiste, jis nėra skirtas valgyti žaliavai.

Kukurūzų krakmolas laikomas nemaistine medžiaga, nes ji prisideda tik prie “tuščių” kalorijų. Tai reiškia, kad, valgydami žalią kukurūzų krakmolą, vienintelė maistinė medžiaga yra kalorijų. Viena puodelio kukurūzų krakmolo yra 488 kalorijų ir nulis vitaminų ar mineralų. Vartojant kukurūzų krakmolą, reguliariai gali padidėti svoris.

Amilofagija – tai medicininis terminas, naudojamas norint nustatyti kraujo spaudimą, įskaitant kukurūzų krakmolą ir krakmolą. Didelis kukurūzų krakmolo kiekis gali sukelti infekciją, kietėjimą pilvo srityje, geležies stokos anemiją, nepakankamą mitybą ir žarnų obstrukciją. Neapdorotas kukurūzų krakmolas iš tiesų jungiasi su geležimi organizme, dėl kurio atsiranda geležies trūkumo anemija. Amilofagija dažniausiai pasireiškia nėščioms moterims. Tai taip pat matyti asmenims su vystymosi sutrikimais, obsesinio-kompulsinio sutrikimo ar protinio atsilikimo, taip pat psichiatrijos pacientams, vaikams iki trejų metų, afroamerikiečių moterims ir tam tikrų kultūrų ir religijų žmonėms.

Pirmasis gydymo amilofagijos etapas yra leidimas, kad vartojate nevalytą kukurūzų krakmolą. Daugelis žmonių atsisakys valgyti žaliavinio kukurūzų krakmolo, kai to paprašys medicinos specialistai. Kai pripažinsite, kad valgote, gydytojas gali pridėti multivitaminą prie savo kasdienio gydymo režimo, tikėdamasis ištaisyti bet kokius vitaminų ir mineralų trūkumus. Jūsų gydytojas taip pat gali rekomenduoti gydymą elgsena ir aplinką. Jei kukurūzų krakmolo vartojimas yra susijęs su pagrindine psichine sveikatos būkle, gydytojai dažnai skiria vaistus tokio nesveiko elgesio kontrolei.

Pica ir kukurūzų krakmolas

Kukurūzų krakmolo mityba

Amilofagija ir kukurūzų krakmolas

Amilofagijos gydymas