Ar galite užsikrėsti motinos pienu iki gimdymo?

Pasak “MayoClinic”, nors naujagimio nėštumo laikotarpiu galite pastebėti mažą nutekėjimo iš krūtų nutekėjimą, pirmoji motinos pirmoji galimybė šerti motinos pienu pasireiškia po gimdymo. Pripažįstama, kada saugiai pasisemti motinos pieno, kad užtikrintumėte savo sveikatą ir savo kūdikio gerovę.

Reikšmė

Priešpienis, kuris anksčiausiai yra geltonos ar vandeningos motinos pieno forma, dažniausiai nutekėja iš jūsų krūtų mažiausiomis sumomis per trečią nėštumo trimestrą, nors jūsų pirminė galimybė šerti motinos pienu per 48 valandas po gimdymo. Kai kurios motinos ankstyvuoju laikotarpiu po gimdymo sunkiai kyla perpumpavimas, nes “Pregnancy.org” teigimu, krūtinės išsiskyręs priešpienis yra gana lengvas.

Dydis ir laikmatis

Jūsų krūtys greičiausiai gamins mažiau nei 1 oz. Priešpienis per pirmąją pumpavimo dieną. Pasak “Family Doctor.org”, jūsų kūdikis gali gauti pumpuojamą pieną su buteliuku arba per mažą mėgintuvėlį, pritvirtintą prie jūsų nipelio. Perėjimo prie pieno didesnės sumos šaltinis yra priešpienis per 3-4 dienas po gimdymo ir galiausiai pakeičiamas brandinto pieno.

Privalumai

Jūsų kraujo serume išspausdintas kraujas yra daug baltymų, mineralinių medžiagų ir vitaminų. Jame taip pat yra imunoglobulinas, kurio nėra komerciniuose mišiniuose, kurie apsaugo jūsų kūdikį nuo kenksmingų virusų ir bakterijų. Pasak “Pregnancy.org”, nesant pumpuojamos krevetės gali sukelti nepatogumų dėl mažo pieno kiekio, kurį išsiskleidžia jūsų krūtinė, mažas tūrį užtikrina, kad jūsų kūdikis išliktų alkanas ir norėtų nuolat sunaudoti pieną. Reguliarus maitinimas taip pat įspėja jūsų krūtis apie poreikį gaminti pakankamai brandaus pieno, kad jūsų kūdikis būtų patenkintas ir sveikas.

Apsvarstymai

Kadangi priešpienis turi turtingiausių ingredientų kiekį, apsaugantį jūsų naujagimį nuo infekcijos ir padidindamas kūdikio gebėjimą virškinti pieną, kai kurie ekspertai rekomenduoja taupyti kiek įmanoma daugiau priešpienio kaip į plastikinį ar stiklinį buteliuką. Prie krekenos pažymėkite priešpienį, kad pirmiausia gautumėte šį pieną. Jūsų ligoninė užšaldys arba šaldo pieną, atsižvelgdama į tai, kada jūsų kūdikis gali pradėti šėrimą. Pasak “St. John’s Mercy Health Care”, kraujas gali būti šaldomas mažiausiai 24 valandas, kol jis bus naudojamas.

Teorijos / spekuliatai

“Family Doctor.org” praneša, kad kai kurie ekspertai neleidžia naujoms motinoms pumpuoti ir maitinti savo kūdikius buteliukais prieš įvedant žindymo laikotarpį, nes kūdikis gali laikyti geresnę butelį greičiau pakaitalu krūtinėje. Nors kai kurie kūdikiai gali norėti, kad butelis žindytų kūdikį, nėra įrodymų, kad daugumoje kūdikių tai būtų.

Kūdikiams yra didesnė rizika susirgti hipoglikemija ar mažu cukraus kiekiu kraujyje, kai jie gimsta moterims, kurioms diagnozuotas diabetas. Anot Pregnancy.org, skirtingai nei komercinės formulės, jūsų trombocitų priešpienis, iškart po gimdymo, gali padėti išlaikyti pusiausvyrą tarp jūsų kūdikio cukraus kiekio kraujyje ir sumažinti jo būklę.

Įspėjimas