Ar galite numesti svorio, imdamiesi chickweed?

Galbūt pastebėsite, kad chickweed, kuris yra svorio papildų ingredientas, įdomu, kaip tai padeda svorio mažinimui. Kaip ir kitose vaistažolių svorio netekimo priemonės rinkoje, svarbu priimti teiginius apie chickweed su druskos grūdu. “Chickweed” turi savo arsenalą vaistažolių preparatų, ir jis gali iššokti savo svorio mažinimo planą, padėdamas jums išmesti vandens svorį. Tačiau didžiausias vaidmuo piktžolių žolelių mityboje yra nepilnametis.

Kenksmingai skanus, chickweed yra kieta piktžolė išnaikinti iš savo sodo. Žemai gulėti augalai turi mažus, apvalius ir mėsingus lapus bei mažas žvaigždžių formas gėles. Dažnai pirmoji žaluma atsiranda, kai sniego bokštai atsitraukia, švelnus klimatas kasmet išauga. Jame yra vitaminų, mineralų ir naudingų riebalų rūgščių, vadinamų gama-linoleno rūgštimi. Žolininkai rekomenduoja chickweed ne tik kaip maistingą maistą ir arbatos ingredientą, bet ir dėl jo gebėjimo raumenų išbėrimas ir kitų odos problemų.

Natūralūs diuretikai gali padėti jums prarasti užsispyrusią colį, jei kai kurie iš jūsų svorio yra dėl priešmenstruacinio arba su maistu susijusių pilvo pūtimas, pažymi Mayo klinikos dietologė Katherine Zeratsky. Diuretikai padeda išmesti vandens perteklių, padidindami šlapimo išsiskyrimą. Tokie žoliniai augalai kaip kiaulpienis ir kadagiai turi anekdotinę reputaciją kaip “ištempė”, bet medicinos bendruomenė nėra tokia pat įsitikinta įrodytais veiksniais, kaip gerti daugiau vandens ir valgyti pluošto turinčius vaisius ir daržoves. Chickweed, kurio didelis vandens kiekis, yra panašus į salierus ir agurkus, nes jis gali būti valgomas kaip augalas ir dėl jo švelnios diurezės.

Diuretikai tik padeda pašalinti vandens svorį, o ne užsispyrę riebalai. Išskyrus tuos atvejus, kai jūs turite tik šiek tiek vandens svorio, kad išnaikinti, chickweed greičiausiai suteiks jums tik psichologinį stimulą, kuris atsiras iš šiek tiek laisvesnių kelnių. Virdžinijos Darbuotojų sveikatingumo programos sandrauga pastebi, kad kai kurių “riebalų blokavimo” papildų metu atsiranda piktžolės. Tačiau chickweed laikomas lengva diuretikais ir viduriu, o ne augaliu, kuris neleidžia jūsų organizmui įsisavinti riebalų. Virdžinijos sveikatingumo programa įspėja vartotojus apie teiginius apie chickweed ir natūralius produktus, tokius kaip psyllium kartu su riebalų blokavimo gebėjimais. Nors natūralus diuretiko poveikis chickweed gali padėti jums pašalinti padidėjusį pilvo pūtimą, jis neturėtų sudaryti pagrindinės jūsų svorio mažinimo strategijos dalies. Geriausias būdas svariai išmesti svarų sterlingus yra tepimasis kalorijomis, padidėjęs mankštas ir maitinimas subalansuota mityba.

Norint pasinaudoti chickweed mitybos ir diuretikų privalumais, įpilkite šviežių ar džiovintų arbatėlių gabalėlių, siūlo laukiniai maisto produktai autorius Steve Brill. Jis taip pat rekomenduoja supjaustyti šviežių lapų ir stiebų į žalias salotas arba virti keletą puodelių šviežios žolelės, naudojamos kaip špinatų tipo patiekalas. “Chickweed” taip pat papildo maistines medžiagas sriuboms ir troškinimams, ir gali būti sumaišytas su jogurtu salotų padažu.

Aprašymas

Teorija

Apsvarstymai

Metodai