Ar galite naudoti “splenda”, kad žemės riešutų sviestas nebegūtų slapukus?

Nesvarbu, ar esate cukrinis diabetas, ar tiesiog bandote apriboti cukrų ir angliavandenius, “Splenda” gali būti naudojamas kaip saldiklis vietoj cukraus, kad nekeptų žemės riešutų sviesto slapukai. Tačiau, kadangi “Splenda” savybės skiriasi nuo cukraus savybių, jūsų galutinis slapukas bus paveiktas. Supratimas, kaip naudoti “Splenda” ir kaip jis turės įtakos mitybos turiniui jūsų slapukuose, padės jums naudoti šį pakeitimą.

Pagrindinis receptas

Sudėkite vieną lazdelę sviesto, 1 c. Cukrus, 1/2 c. Pieno ir 4 šaukštai. Kakavos milteliai per vidutinį aukštą šilumą į atsargų puodą, maišant, kol jis verda vieną minutę. Pašalinkite savo puodą nuo karščio ir sumaišykite 1/2 colio. Sumažintos riebalų, organinių žemės riešutų sviesto ir 1 šaukštelis. Grynas vanilės ekstraktas. Lėtai sumaišykite 3 c. Greito kepimo avižų ir tešlos ėdalo slapukus palikite ant vaško slapukų lapo ir leiskite atvėsti, kol tvirtai.

Kaip pakeisti

Kadangi cukraus stabilumas užtikrina tam tikrą klijų, kurių sudėtyje nėra pyrago pyragaičių, pastebėsite, kad pakeitus tam tikrą cukrų “Splenda”, bus pagaminti tvirtesni slapukai, kurių drėgnas oras nelabai pasidarys. Šiuo atveju pridėkite 1/2 c. Iš Splenda ir 1 c. Cukraus. Be to, naudojant pilnai riebalų su žemės riešutais sviestą pagerės skonio ir tekstūros jūsų ne kepti sausainiai.

Sandėliavimas

Visi kepiniai yra geriausi, jei suvartojamos per 24 valandas nuo paruošimo. Tačiau, kadangi “Splenda” neturi cukraus konservavimo savybių, pastebėsite, kad “Splenda” ne sausainių slapukai anksčiau neišdels. Kad tai išvengtumėte, sluoksniuokite slapukus į plastikinį, patvirtintą šaldiklio talpyklą su vaško popieriaus lapais tarp sluoksnių. Talpyklę uždėkite dangteliu ir padėkite į užtrauktuko plastikinį šaldiklio maišelį. Užšaldykite visus nenaudotus slapukus per 24 valandas.

Mitybos faktai

Negalima kepti sausainių sviesto slapukų su kiekviena jūsų “Splenda” partija, kurią turėtumėte pagaminti maždaug trisdešimt slapukų. Kiekvienas slapukas turi 107 kalorijas tik “Splenda”, palyginti su visa cukraus versija su 156 kalorijomis. Naudojant pusę “Splenda” ir pusę cukraus, slapukas yra 132 kalorijos. Vienuolika gramų angliavandenių yra pilnajame cukraus recepte, palyginti su 10 g “Splenda” slapukais ir 10,5 g sauso saldiklio versija.