Ar galite naudoti medus vietoj vanilės ekstrakto kepant slapukus?

Kai tik įsitikinsi, kad įsigijote visus sausainių pagrindus – miltus, kiaušinius, sviestą – lengva pamiršti, kad jūsų vanilės butelis sandėlyje yra tuščias. Medus padarys slapukus saldesnius ir suteiks jiems subtilų medaus skonį, bet nebus priskirtas vanilinio skonio. Galite naudoti keletą kitų ingredientų, kad bandytumėte vietoj vanilės įdėti skonį savo slapukams.

Vanilės ekstrakto pagrindai

Daugeliui žmonių vanilė gali būti beveik sinonimas su saldžiu. Paprastai jis pasirodo desertuose, pavyzdžiui, leduose, žaliuzėse, tortuose ir slapukuose. Tačiau nors vanilė gerai derinama su saldžiais skonio produktais, tai nėra saldiklis. Vieno vanilės pupelių sudėtyje yra sudėtingos skonio, šiek tiek gėlių ir šiek tiek karčios. Vanilės ekstraktas pagamintas vanilės pupelių mirkymo alkoholyje. Kai recepte naudojate vanilės ekstraktą, jis suteikia savo išskirtinį skonį, o ne saldumą.

“Honey” pakeitimas vaniliu

Galite pridėti medaus, jei norite į savo slapukus įtraukti medaus skonį, tačiau jis nebus imituoti vanilės. Jei pridėsite medaus, sumažinkite naudojamo cukraus kiekį, todėl slapukai nebus pernelyg saldūs.

Vanilės pupelių vs ekstraktas

Jei turite vanilės pupelių, galite naudoti jį kaip ekstrakto pakaitalą slapukų recepte. Galite išvalyti vanilės pupelių sėklas ir pridėti juos prie lydyto sviesto ar bet kokio kito skysčio ingrediento. Arba, jūs galite padalinti pupeles į cukrų. Jei turite laiko, taip pat galite įdėti į keptuvę cukraus keletą atsiskirtų pupelių ir leisti sėdėti per naktį, kad sukurtų vanilinį cukrų. Naudok vanilinį cukrų, kaip vartojate įprastą cukrų.

Kiti vanilės pakaitalai

Jei norite, kad jūsų slapukams būtų pridėtas dar vienas sudėtingas skonio sluoksnis, klevo sirupas gali būti protingas pasirinkimas, kad pridėtumėte šį kažką papildomo. Taip pat galite eksperimentuoti su migdolais ar kitomis ekstraktais arba prieskoniais, tokiais kaip imbieras, cinamonas ir muskato riešutais, kad jūsų slapukai atitiktų skonį.