Ar bet kokios natūralios priemonės gali pašalinti odos etiketes ar kūno vietas?

Susiję odos žymes

Pasak Cleveland Clinic, odos žymos yra nedideli audiniai, pakabinti nuo odos, ir jie nesukelia pavojaus sveikatai. Kriaušės yra odos ląstelių augimas grupėje, ir yra normalu, kad nuo 10 iki 40 molių atsiranda iki pilnametystės. Kriaušės gali būti odos vėžio požymis, o dermatologas turi jį ištirti, jeigu jis pasikeičia dydžiu ar spalva, nėra viengubos spalvos, sienos tampa nereguliarios arba yra didesnės už pieštuko trintuvą. Daugelis nori pašalinti odos etiketes ir moliusus dėl kosmetinių priežasčių, todėl šios natūralios priemonės gali padaryti jūsų namuose patogumą. Nors pokyčius moluose ir didelių molių pašalinimą reikia aptarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Pjaustymo odos žymos

Tai yra neskausminga procedūra, kurią dermatologai dažniausiai praktikuoja odos žymoms pašalinti. Tiesiog užimkite stygą, labai gerai uždėkite jį aplink odos etiketės pagrindą ir nuimkite. Tai apsaugo nuo kraujo nutekėjimo per odos etiketę, veiksmingai žudo odos audinius. Odos žyma bus juodos spalvos ir natūraliai nukris po penkių iki septynių dienų.

Fig. Šaknies sultys molėms

Tai nėra neskausminga procedūra, bet taip pat praktikuojama dermatologų, norint pašalinti odos žymes. Tačiau skausmas yra greitas ir jaučiasi labiau panašus į žvilgesį. Būkite pasiruošę iš anksto spręsti kai kuriuos kraujavimus ir turėti odos valiklį ir mažą tvarslą rankoje. Sterilizuokite keletą kirpimo mašinų, laikydami jiems liepsną — jie turėtų būti laikomi karštuoju būdu, nes visi metaliniai kirpimo įrankiai užsipildys. Po to, kai kirpyklos atvės, nuimkite odos etiketę prie pagrindo.

Žiurkėno moliui

Padaugintos stiebo sultys yra rūgščios ir maitinasi moliu. Kruopščiai uždėkite sultis tiesiogiai moliui, kad nesusidarytumėte aplinkinių audinių. Taikoma vieną kartą per dieną, kol molis netenka. Kaip veikia figmedžio stiebo sultys, mol gali tapti niežuliu arba sudirgusi. Stenkitės nepaliesti, kad figų stiebo sultys veiksmingai atliktų savo darbą. Jei kruopščiai gydymo metu, prakaitai gali išnykti tiek, kiek penkių dienų.

Pasak “Doc Shop”, “bloodroot” buvo naudojamas kartoms natūraliai pašalinti molius. Prieš naudodami “bloodroot”, nuvalykite molą vandenilio peroksidu. Po valymo, tepkite kraujo rausvos pasta į molį ir uždenkite jį tvarsčiu. Kartokite kasdien, kol molis blyksi ir nukrenta.