Ar bet kokie papildai gali padėti išsiplėsti?

Vitaminas A

Pasak “herbs2000.com”, strijų formavimasis yra sukurtas, kai kūnas ištemptas už jo elastingumo. Intensyvus svorio treniruotės ir dramatiškas svorio padidėjimas dažnai būna negražus raumenys. Nors jie paveikia abi lytis, moterys yra labiau linkę į strijų, nei vyrai. Nėštumas ir brendimas taip pat būna tada, kai gali atsirasti strijų. Strijų paprastai atsiranda ant skrandžio, šlaunų ir moterų krūtų.

Vitamino C

Interneto svetainė teenbodybuilding.com, primygtinai reikalauja naudoti vitaminą A kovoti su strijų. Galite suvartoti vitaminą A arba vartoti jį vietoje. Vitaminas A skatina odos augimą ir atstato pažeistą odą. Vitaminas A padeda didinti ir pagerinti kolageno kiekį odoje. Kolagenas yra natūrali medžiaga, randama jūsų kūno audiniuose. Kolagenas leidžia odai likti minkšta ir drėkina.

Vitaminas E

Herbs2000.com pabrėžia vitamino C svarbą jūsų odai. Vitaminas C yra žinomas dėl savo gebėjimo padėti gydyti odos žaizdas ir pažeistą randų audinį. Vitamino C maistingosios medžiagos yra gyvybiškai svarbios norint pasiekti bendrą odos sveikatą. Vitaminas C taip pat gali būti vartojamas per burną arba vietoje.

Cinkas

“Teenbodybuilding.com” praneša, kad vitamino E vartojimas gali padėti užkirsti kelią plėtrai. Vitaminas E yra antioksidantas, kuris padeda išlaikyti odos audinių ir membranų sveikatą. Todėl vitaminas E yra veiksmingas tiek užkirsti kelią, tiek gydant strijų. Vitaminas E gali būti vartojamas per burną. Tačiau vietinis vitamino E vartojimas laikomas naudingiausiu.

Remiantis “teenbodybuilding.com” duomenimis, cinkas yra svarbiausias priedas, skirtas užkirsti kelią ir išgydyti strijų. Cinkas yra naudingas kovojant su strijų, nes jis sukuria kolageną. Kolagenas nerasta maisto produktuose. Todėl cinką reikia suleisti per kapsulę.